.

Biography

8. července 2011 v 13:43 | Janis |  Biography
Tato začínájící tanečnice, modelka,herečka a zpěvačka se narodila 1.září 1996 v Oklandu v Kalifornii. Už jako malá tančila a vystupovala v divadle, ale známá byla až v roce 2010 kdy přišel průlom, a Zendaya podepsala smlouvu s Disney a začala se pravidelně objevovat jako jedna z dvou hlavních postav v teť už známém Disney seriálu "Shake It Up!" neboli česky "Na Parket!", ve kterém vystupuje po boku Belly Thorne, která měla za sebou už delší hereckou kariéru jak jinde, tak i u Disney, protože už si zahrála i v jednom díle "Kouzelníků z Wawerly". Seriál ukazuje cestu za snem stát se profesionálními tanečnicemi dvou teenagerek (Zendaya a Bella), které pak vezmou do televizní show, což je jejich začátek.

Zendaya ale nezačínala jen jako herečka, ale i jako modelka! Jako mladší fotila pro módní značky jako jsou Macy, Old Navy, Mervyn nebo Sears.

A to to ještě není všechno, Zendaya je i začínající zpěvačka! Její debutový singl, který bude na jejím pravděpodobně nadcházejícím CD "Swag It Out" slaví docela úspěchy! Ale mnohem větší úspěchy slaví song "Watch Me", který nazpívala společně s Bellou, song zpívá ale převážně ona, a je nazpívaný k seriálu "Na Parket!"

Nyní žije v Los Angeles se svou rodinou a psem kníráčem jménem Midnight.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama