.

Září 2012

Please read this...

24. září 2012 v 16:31 | Janis
Ty jo a už je to tu zas... Zas přemyšlím jestli s tímto blogem nepraštit..... A víte proč??? Já vám to hned povím ;) No, je tomu tak že blog mě baví, Zeny mám ráda, affs mám ráda... Tak v čem je problém??!! Nebaví mě fansite. No, jako baví, ale právě že jak kdy a to není pro fansite to pravé... Nestíhám, nepřidávám novinky, fotky ani videa, protože to prostě není ono abych seděla u počítače vždycky když Zeny někam půjde, něco nafotí nebo natočí a hned přidávat. To mě na blogu nebaví ani už mě nebaví uložovat fotky atd. Tak já nevím prosím fakt poraďte... Teďka dám hiatus na neurčito a pokud se vrátím či opravdu skončím tak vám všem napíšu. Klidně si mě z affs vymažte pokud chcete (ovšem já vás nepřemloluvám :D). A víte co mě baví??
Dělat grafiku, outfity na polyvore.com a prostě mít takový autorský a grafický blog dohromady :) Tak víte co já jsem si ho založila a baví mě (i když já jsem ani pořádně nezačala :D). Zatím budu ráda za všechny affs které by tam byli jako moje affs ( jako affs přesun na neurčito nebo na určito :D, ale zatím na neurčito :D). Ten blog můžete navštívit tady a doufám že se vám tam bude líbit ;) Jinak moc prosím aby jste si tohle přečetli celé je to důležité.... Díky ;)
Janis

Zendaya out walking with the her dog Midnight - 11 \ July \ 2012

21. září 2012 v 13:34 | Janis |  Candids 2012
Tady šla Zeny se svým krásným pejskem ;) Moc jí to slušelo škoda že jen jedna fotka... Jinak k tomu že tady nejsem: prostě jsem nemocná a když koukám na počítač tak me z toho bolí hlava. Proto tu nejsem. Doufám že to tedy pochopíte když touhle dobu nebudu přidávát ani obíhat. Díky ;)

imagebam.com

Zendaya in west Hollywood - 26 \ July \ 2012

14. září 2012 v 16:49 | Janis |  Candids 2012
Tak mám tu pro vás candids ;) Zeny to tu opět moc slušelo a nejvíc se mi líbila na ní asi taška ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Layout 0.8

11. září 2012 v 18:47 | Janis |  Past Layouts
Tak další layout. Musím říct že už to chtělo :D Patlala jsem se s tím kolem dvou hodin i když to tak nevypadá (myslím tím že to vypadá lehce ale prostě mě to nejde jak ostatním :DDD ). Jinak jsem nějak vybrala tu verzi co mi někteří poradili. Podle mě je tak trochu přeplácaný... Nevím jak se líbí vám, ale pro mě to není žádná sláva... Ještě udělám menu a pak se asi budu učit fyziku. To víte takový ty menší testíky na začátku, ale i tak mě to štve :D A koho vlastně ne že?!


Doba výroby: cca 2 hodiny
By: Me (Janis)
Spokojenost: 57%

Zendaya posing in stripes in Los Angeles - 24 \ July \ 2012

10. září 2012 v 20:49 | Janis
Tady byla Zeny v LA a moc jí to slušelo!! Měla nádherné šaty! ;) Ale moc se mi nelíbí ty boty...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zendaya arrives at LAX Airport - 24 \ July \ 2012

8. září 2012 v 20:54 | Janis
Zendaya byla na letišti a neskutečně jí to slušelo! To tričko s Michaleem Jacksonem k té džínové bundičce je skvělá kombinace a ty supr sluchátka!!!!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

In Glendale Americana Mall - 14 \ July \ 2012

4. září 2012 v 16:53 | Janis |  Candids 2012
Tak tu mám pro vás spoustu fotek candids a v dobré kvalitě! Jsou to krásné fotky jen se mi moc nelíbí ty boty Zeny k tomu outfitu ;)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zendaya out walking her dog - 11 \ July \ 2012

4. září 2012 v 14:04 | Janis |  Candids 2012
Nádherná a kvalitní fotka Zeny jak je venku se svým krásným psem ;) Škoda že je jen jedna fotka...

imagebam.com

Photoshoot 19 \ 2012

3. září 2012 v 12:54 | Janis |  Photoshoots 2012
Tak je tu jeden shoot s jednou fotkou. Je nádherná! A jak jste si užili první den ve škole ?? ;)

imagebam.com

Happy B-day Zendaya!!!

1. září 2012 v 21:16 | Janis

Vím že píšu už pozdě, ale dnes jsem se vrátila z dovolené. Jinak dnes má Zeny sladkých 16 a já jí přeju všechno nejlepší!!
Budu teď ve školním roce přidávat její staré fotky, protože teď o prázdninách nebyl žádný čas. Zeny je úžesná herečka a zpěvačka a doufám že se jí bude víc a víc dařit i když je teďka dost dobrá! Stává se slavnější, bude s ní další film (Shake it up: Made in Japan) a má víc a víc super songů!!! Takže vše nej Zeny !!! A omlouvám se že je to tak krátké a že to přidávám pozdě a jinak za dva dny začíná škola. Těšíte se ??? ;)